• +48 880 159 802
  • biuro@goldcarp.pl

Nowości Gold Carp Baits na sezon 2012

Nowości Gold Carp Baits na sezon 2012

Gold Carp Baits to marka produktów opracowany przez aktywnych karpiarzy. Na sezon 2012 wprowadziła nowe produkty m.in. nowy smak kulek w rozmiarze kulki haczykowe w mix rozmiarowym 14mm i 18mm,kulki zanętowe w mix rozmiarowym 14mm,18mm,20mm i aminoliquidów Extreme Squid, sypką zanętę zawodniczą Metod-mix oraz pellety w Miksie smakowym i rozmiarowym 6mm i 12mm.

Extreme Squid – wykonany na bazie kałamarnicy i krewetki, przełamanej słodko-kwaśnymi owocami z zawartością izotonicznej róży oraz naturalnych ziół z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie.

Pellet – szybko wabiący mix smaków w dwóch rozmiarach 6mm i 12 mm w opakowaniu. Opracowany przez karpiarzy tak aby wabił zaraz po zanęceniu i utrzymywał karpie w polu nęcenia . Wykonany na bazie naturalnych składników, zawiera duże ilości betainy oraz naturalnych witamin poprawiających przyswajalność i trawienie dzięki czemu karpie szybko trawią pobrany pokarm i wracają w zanęcone łowisko. Przystosowany do bezpośredniego nęcenia, jako dodatek do kulek i zanęt sypkich. Doskonale nadaje się jako dodatek do Metod mix.

Metod Mix – sypka zanęta zawodnicza wykonana na bazie betainy i konopi , ponadto zawiera proteiny, aminoliquidy oraz naturalne witaminy poprawiające przyswajalność i trawienie dzięki czemu karpie szybko trawią pobrany pokarm i wracają w zanęcone łowisko. Może być wykorzystywany do bezpośredniego nęcenia za pomocą PET lub łyżki zanętowej oraz do łowienia na tzw. metdę. W celu uzyskania dłuższego efektu nęcenia można dodać Pellet i pokruszone kulki.

 

Paweł Szutko

Gold Carp Baits

admin