• +48 880 159 802
  • biuro@goldcarp.pl

Nowy smak – BLACK ROSE

Nowy smak – BLACK ROSE

Jedną z nowości Marki Gold Carp Baits, jest nowa kompozycja smakowa. Nowy smak będzie nosił nazwę BLACK ROSE. Po długoletnich testach, przemyśleniach jak i chwilach spędzonych nad wodą podczas wspólnych zasiadek, zespół Gold Carp Baits zdecydował się wypuścić na rynek nowy smak kulek proteinowych jest to uwieńczenie ciężkiej pracy przez ostatnie parę lat. Ta kompozycja zapachowa oraz składnikowa jest dedykowana do zbiorników z mulistym zanieczyszczonym dnem wody. Dzięki komponentom użytym przy produkcji nowego smaku, jak i zestawieniu zapachowemu kulka utrzymuję przez długi czas intensywny zapach oraz bardzo dużą skuteczność podczas extremalnych warunków w łowisku, jednak to nie znaczy, że BLACK ROSE sprawdza się tylko na tego typu łowiskach. Idealnie odnalazła się również na wodach o dnie piaszczystym czy też żwirowym oraz podczas łowienia bezpośrednio przy grążelach.  Warto również dodać, że bardzo przypadła do gustu amurom.

W BLACK ROSE jak w reszcie produktów Gold Carp Baits zostały wykorzystane najlepszej klasy produkty pochodzenia naturalnego, co już jest zdecydowanie standardem Marki Gold Carp Baits. Dzięki temu standardowi, jaki i stawianiu na naturalne produkty Gold Carp Baits odnosi sukcesy na rynku przynęt i zanęt dedykowanych do połowu karpi oraz amurów. W kompozycji zapachowej nowego smaku zostały zestawione między innymi zapach Kałamarnicy, kwiatów oraz ziół własne zestawienie takich smaków przyniosło po raz kolejny bardzo łowne kulki przynętowe, kulki pływające POP UP FLUO, jaki i aminoliquidy oraz kulki zanętowe, które skutecznie zwabiają ryby jak i utrzymują je przez długi czas w polu nęcenia. Jako bazy do produkcji użyto wyskokobiałokowego miksu z kałamarnicy oraz mączek pochodzenia roślinnego z dodatkami naturalnych ziół i przypraw.

W użytym miksie znajdziemy również całe jak i zmielone zioła, ziarna, konopie, orzechy, a także wiele innych naturalnych składników oraz pokruszone skorupki jajek. Ta jak i inne kulki proteinowe oraz produkty Gold Carp Baits dostarczają karpiom wysokoenergetyczne składniki, dzięki czemu karpie i amury chętniej wybierają właśnie Produkty GCB a my, jako łowcy odnosimy, dzięki nim wile sukcesów i przynoszą nam wiele okazów. Dzięki nowemu smakowi w ofercie udało nam się ustanowić nowe rekordy życiowe jak i rekordy paru łowisk.

Zachęcamy do wypróbowania nowego smaku nad wodą podczas zasiadek. Jesteśmy niemalże pewni, że nowy smak przyniesie wam wiele pięknych okazów oraz niezapomnianych chwil jak i adrenaliny podczas holu pięknych ryb, które połakomiły się na nowy smak BLACK ROSE.

Z nowym smakiem oraz pozostałym asortymentem marki Gold Carp Baits będzie można zapoznać się podczas Targów:

Do zobaczenia nad wodą.

 

Zespół Gold Carp Baits.

 

admin