• +48 880 159 802
  • biuro@goldcarp.pl

NOWOŚĆ – kulki POP UP FLUO

NOWOŚĆ – kulki POP UP FLUO

Seria kulek POP UP (pływających) o intensywnej barwie koloru FLUO, który sprawdził się niemal we wszystkich wodach, w których do tej pory mieliśmy przyjemność wędkowania. Nasze nowe kulki POP UP FLUO świetnie sprawdzają się na mulistych, zarośniętych zbiornikach, gdzie jest słabo przejrzysta woda jak również na dzikich nieprzełowionych wodach oraz na łowiskach specjalnych.Doskonale nadają się do wyróżnienia naszej przynęty z pośród wszystkich pozostałych kulek na dnie. Zaletą tej kulki jest to, że ma nieograniczoną pływalność jak i bardzo długo uwalnia aromaty zapachowe. Jest to seria kulek posiadający bardzo dobrą wartość odżywczą i co najważniejsze, jako jedna z nielicznych firm do produkcji ich użyliśmy jajek i w 100% naturalnych składników bez niepotrzebnej chemii, która tylko odstrasza karpie z miejsca żerowania. Kulki będą sprzedawane w 200ml słoiczkach standardowo w miksie rozmiarowym i smakowym 18i 14 mm (ok 10szt. 18mm i 20szt.14mm w jednym słoiczku).

Dostępne smaki:

Gold Sea –wykonany na bazie miksu ze skorupiaków, o nucie zapachowej słodkiej maślanej z zawartością aromatu sera z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie, szczególnie zalecany do łowienia w zimnej wodzie do 15 stopni C.

Tropical Meat – wykonany na bazie miksu z enzymowanej wątroby przełamanej słodkimi owocami tropikalnymi, z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającymi trawienie.

Wild Forest – wykonany na bazie miksu wysokobiałkowego bez zawartość mączki rybnej o nucie zapachowej owoców leśnych, z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającymi trawienie, szczególnie zalecany do łowienia przy upalnej aurze.

Black Squid– wykonany na bazie kałamarnicy, przełamanej żurawiną z zawartością czarnego pieprzu z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie.

Extreme Squid – wykonany na bazie kałamarnicy i krewetki, przełamanej słodko-kwaśnymi owocami z zawartością izotonicznej róży oraz naturalnych ziół z dodatkami wzmacniającymi smak i zapach oraz przyspieszającym trawienie.

Serdecznie zachęcamy do przetestowania naszych nowych kulek POP UP FLUO

Z karpiowymi pozdrowieniami

Zespół

Gold Carp Baits

admin