• +48 880 159 802
  • biuro@goldcarp.pl

MEGA PROMOCJA!!!

MEGA PROMOCJA!!!

MEGA PROMOCJA!!!
W związku ze znacznym wzrostem sprzedaży naszego pelletu, który jest wyprodukowany w 100% w Polsce. Mając na celu zachęcanie wszystkich wędkarzy do zakupu oraz wypróbowania naszego pelletu, kierując się mottem że: „Legendę o Marce Gold Carp Baits tworzą sami wędkarze, a nie dobry marketing”, zdecydowaliśmy się wprowadzić promocję na pellet.


Cena:
⦁ 12,00 zł/op. 1 kg
⦁ 34,00zł/op. 3 kg

Nasz pellet sprzedawany jest jako mix rozmiarów oraz smaków, które zostały  wyselekcjonowane przez nas, na bazie naszych doświadczeń oraz chwil spędzonych na zasiadkach na łowiskach całej Europy.

Opracowany tak, aby wabił zaraz po zanęceniu i utrzymywał przez długi czas ryby w polu nęcenia. Wykonany na bazie naturalnych  składników, zawiera duże ilości betainy, naturalnych witamin, tłuszczy pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego, poprawiających przyswajalność i trawienie, dzięki czemu ryby szybko trawią pobrany pokarm i wracają w zanęcone łowisko. Po zanęceniu tworzy się w łowisku chmura zapachowa silnie wabiąca ryby.

Przystosowany do bezpośredniego nęcenia,  jako dodatek do kulek i zanęt sypkich, idealnie nadaje się do worków PVA. Stosowany również, jako dodatek do Metod mix.
Promocja ograniczona czasowo do dnia 30-04-2017

Dostępne Mixy:

Mix rozmiarów 2mm-12mm oraz 10 smaków

 

Mix 10 smaków w rozmiarze 16mm

 

UWAGA!!!
Tym peletem został zwabiony jeden z największych karpi złowionych na Polskie produkty.

 

admin